Pierwsze urodziny miotu "S".

21.01.2020r.

Dziś swoje pierwsze urodziny obchodzą psiaki z miotu S. Wszystkim właścicielom gratuluję przetrwania i życzę w dalszym ciągu wszelkiej pomyślności.
Bardzo cieszę się z faktu, że maluchy tak dobrze zaaklimatyzowały się w swoich nowych domach i przynoszą wiele radości swoim właścicielom. Psiaki z miotu S wspaniale dogadują się z innymi zwierzętami oraz małymi dziećmi. Są wytrzymałe co czyni je świetnymi towarzyszami podczas wycieczek rowerowych.
Kimuś, który urodził się pierwszy i ostatni opuścił gniazdo zamieszkał z Panią Martyną w Łodzi wyrósł na pięknego gentelmena. Jest oczkiem w głowie Pani Martyny.
Sky, złota suczka zamieszkała ze swoją rodziną na sąsiednim osiedlu. Spotykamy się od czasu do czasu na grooming i pogaduchy. Sky również wyrosła na piękną pannę, jest szybka jak wiatr i bardzo skoczna. Kocha bawić się z innymi psami i psocić Gabrysi. Potrafi zmienić się w niszczycielski żywioł, kiedy Pancia wychodzi z domu ale wiem, że psiaki wyrastają z tego. Przerobiłam to na własnej skórze wiele razy. Kochana Sky <3.
Tofik, który urodził się jako trzeci zamieszkał w Szczecinie, i choć długo będzie się jeszcze rozwijał to już został kilka razy doceniony na wystawie ponieważ właściciele zdecydowali się go pokazywać. Tofik to piękna głowa, cudne linie i proporcje a przede wszystkim bajeczny ruch. Trzymamy kciuki za sukcesy na wystawach!
Summer, nasz podpalany Prince Charming również mieszka w Szczecinie i w dalszym ciągu roztapia nawet najtwardsze serca. Jest bardzo kochany przez swoją rodzinę, która prowadząc sportowy tryb życia, potrzebowała psa dokładnie takiego jak on.
Hana, nasza czarna gwiazda została z nami. Jej rozwój utwierdził mnie w przekonaniu, że z decyzjami nie można się spieszyć a moje psy są zdecydowanie długorozwojowe. Hana ostatecznie wyrosła na piękną pannę i już nie mogę się doczekać kiedy w końcu ruszymy na wystawy. Jest też bardzo inteligentna i szybko się uczy. Słodka powierzchowność, pewność siebie i uroda czynią z niej idealnego towarzysza.