17. Internationale Rassehunde-Austellung Rostock 2020

03.10.2020r.

SUNDAY CHILL Giva a Five (Hana) w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą z lokatą drugą oraz wnioskiem Res.-Anw. Dt Ch. VDH (rezerwowy wniosek o tytył Championa Niemiec.)
TOUCH OF ANGEL Spanish Eyes (Angel) w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą drugą oraz wnioskiem Res.-Anw. Dt Ch. VDH (rezerwowy wniosek o tytył Championa Niemiec).

To już niestety była ostatnia wystawa w tym roku. Pandemia zupełnie wytrąciła nas z równowagi, nie udało się zrealizować nawet połowy tegorocznych zamierzeń. Mimo aktualnej sytuacji z nadzieją patrzę w przyszłość i czekam na bardziej sprzyjające okoliczności.

Chwalimy się!

Nasz wychowanek SENCE OF HUMOR Give a Five radzi sobie jak do tej pory doskonale. W tym roku pokazywany był na dwóch wystawach KWPR w Gorzowie Wlkp. gdzie uzyskał ocenę doskonałą, lokatę 1/2, CWC oraz tytuł Najlepszego Dorosłego Psa oraz na MWPR w Lesznie, gdzie uzyskał ocenę doskonałą, lokatę 1/3, CWC oraz res. CACIB!

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Właścicieli oraz dla handlerki Natalii Sicińskiej, która od początku dba o to by Tofik lubił wystawy, dobrze się na nich czuł i pokazywał. Nie można też pominąć doskonałego groomingu Pani Bogny Andrzejczyk. Tofik jest w dobrych rękach a ja jestem dumna!

KWPR w Słupsku

19.09.2020r.

sędzia: Renata Niklasiewicz

Ocena doskonała, lokata 4/4
To druga wystawa Hany, na której mała bardzo ładnie pokazała się i uzyskała super opis: "doskonała wielkość, poprawne proporcje, bardzo ładna głowa, doskonała górna linia, dobrze wypełniona klatka piersiowa, doskonale kątowane kończyny, dobry gatunek szaty poprawnie przygotowany do wystawy, suczka do odchudzenia."

KWPR w Gorzowie Wielkopolskim

13.09.2020r.

sędzia: Milena Seidel

W wystawie wzięła udział Hana, można powiedzieć, że był to jej debiut wystawowy (nie licząc dwóch wcześniejszych wystaw w klasie szczeniąt). Hana pokazywana była w klasie pośredniej i otrzymała ocenę doskonałą oraz wniosek CWC.

Aktualizacja strony "Nasze psy"

16.09.2020r.

W telegraficznym skrócie: w czasie przerwy spowodowanej ogłoszoną pandemią nie leniuchowaliśmy, za nami dwa webinary nt. stresu i technik radzenia sobie z nim, dwa seminaria handlingowe, Hana ukończyła szkolenie z zakresu posłuszeństwa podstawowego oraz przeszła przegląd hodowlany.


Pierwsze urodziny miotu "S".

21.01.2020r.

Dziś swoje pierwsze urodziny obchodzą psiaki z miotu S. Wszystkim właścicielom gratuluję przetrwania i życzę w dalszym ciągu wszelkiej pomyślności.
Bardzo cieszę się z faktu, że maluchy tak dobrze zaaklimatyzowały się w swoich nowych domach i przynoszą wiele radości swoim właścicielom. Psiaki z miotu S wspaniale dogadują się z innymi zwierzętami oraz małymi dziećmi. Są wytrzymałe co czyni je świetnymi towarzyszami podczas wycieczek rowerowych.
Kimuś, który urodził się pierwszy i ostatni opuścił gniazdo zamieszkał z Panią Martyną w Łodzi wyrósł na pięknego gentelmena. Jest oczkiem w głowie Pani Martyny.
Sky, złota suczka zamieszkała ze swoją rodziną na sąsiednim osiedlu. Spotykamy się od czasu do czasu na grooming i pogaduchy. Sky również wyrosła na piękną pannę, jest szybka jak wiatr i bardzo skoczna. Kocha bawić się z innymi psami i psocić Gabrysi. Potrafi zmienić się w niszczycielski żywioł, kiedy Pancia wychodzi z domu ale wiem, że psiaki wyrastają z tego. Przerobiłam to na własnej skórze wiele razy. Kochana Sky <3.
Tofik, który urodził się jako trzeci zamieszkał w Szczecinie, i choć długo będzie się jeszcze rozwijał to już został kilka razy doceniony na wystawie ponieważ właściciele zdecydowali się go pokazywać. Tofik to piękna głowa, cudne linie i proporcje a przede wszystkim bajeczny ruch. Trzymamy kciuki za sukcesy na wystawach!
Summer, nasz podpalany Prince Charming również mieszka w Szczecinie i w dalszym ciągu roztapia nawet najtwardsze serca. Jest bardzo kochany przez swoją rodzinę, która prowadząc sportowy tryb życia, potrzebowała psa dokładnie takiego jak on.
Hana, nasza czarna gwiazda została z nami. Jej rozwój utwierdził mnie w przekonaniu, że z decyzjami nie można się spieszyć a moje psy są zdecydowanie długorozwojowe. Hana ostatecznie wyrosła na piękną pannę i już nie mogę się doczekać kiedy w końcu ruszymy na wystawy. Jest też bardzo inteligentna i szybko się uczy. Słodka powierzchowność, pewność siebie i uroda czynią z niej idealnego towarzysza.